9.9 C
Hamburg
Donnerstag, April 15, 2021
Start Home AKPM Başkanı Rik Daems, TBMM'de CHP, HDP ve İYİ Parti'yi ziyaret etti

AKPM Başkanı Rik Daems, TBMM’de CHP, HDP ve İYİ Parti’yi ziyaret etti

Daems, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar, İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ile görüştü

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Rik Daems, TBMM’de İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ve beraberindekilerle görüşme gerçekleştirdi. ( Mustafa Murat Kaynak – Anadolu Ajansı )

TBMM (AA) – Avrupa Konseyi Parlamanter Meclisi (AKPM) Başkanı Rik Daems, TBMM’de grubu bulunan muhalefet partilerini ziyaret etti.

Beraberindeki heyetle TBMM’de temaslarda bulunan Daems, HDP Gurubu’nda Eş Genel başkanlar Pervin Buldan ve Mithat Sancar ile görüştü.

Daems, daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme yaptı. Görüşmede CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP Dış Politika Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, Ankara Milletvekili Haluk Koç ile İstanbul Milletvekili Yunus Emre hazır bulundu.

Konuk heyet, ardından İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ve beraberindekilerle görüşme gerçekleştirdi.

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Rik Daems, TBMM’de HDP Gurubu’nda Eş Başkanlar Pervin Buldan ve Mithat Sancar ile görüştü. ( Mustafa Murat Kaynak – Anadolu Ajansı )

Görüşmeler, görüntü alınmasının ardından basına kapalı yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Yönetim Salonu’nda Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Başkanı Rik Daems ve beraberindeki heyeti kabul etti. Görüşmede CHP lideri Kılıçdaroğlu’na, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Ankara Milletvekili Haluk Koç ve Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz eşlik etti.

Anzeigen

-Advertisment -

Most Popular