6.7 C
Hamburg
Samstag, März 6, 2021
Start Lifestyle Frauen Dans etti spikerlik mesleğinden oldu

Dans etti spikerlik mesleğinden oldu

ALMANYALILAR – Hande Sarıoğlu Habertürk TV kanalında spor spikerliği yapıyordu. Sosyal medya hesabından yayınladığı bir dans videosunun ardından olan oldu. Kimilerine göre kanal tarafından kovuldu, bazılarına göre ise istifaya zorlandı.

Sarıoğlu 2019 yılında Habertürk TV’de Fatih Altaylı ile tartışmasıyla gündeme gelen spor spikeri. Sarıoğlu’nun, „Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?“ sorusuna, Fatih Altaylı, „Kim olsa aynı yorumu yaparım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Bana yaptığın saygısızlıktır. Siz konuşun, ben gidiyorum“ yanıtını vererek canlı yayını terk etmişti.

2017’de Tivibu Spor’da spor spikerliğine başlayan Hande Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinde Habertürk TV’ye transfer oldu. Emin Çağlar ve Fatih Altaylı’nın yorumculuk yaptığı Spor Saati programını sundu. 2 Aralık 2019’daki programda Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bıraktı. Şubat 2021’de Habertürk TV ile yollarını ayırdı.

Sosyal medyada yayınladığı bir açıklama ile Hande Sarıoğlu, „Karşılıklı aldığımız bir karar. Haber kanalının ciddiyeti, bir ağırlığı vardır. Fakat ben de kendi karakterimden vazgeçemiyorum. Ben renkli bir kişiliğim. Daha önce de kanal yönetimi beni uyarmıştı. Daha dikkatli olmalısınız’ denildi. Ben de renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi söyledim ve karşılıklı anlaşarak istifamı verdim. Kanalımı çok seviyorum, beni hiçbir şekilde mağdur etmedi. Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım. Dans gösterim de renkliydi, bunun farkındayım. Ancak dans ettim diye de tu kaka değilim.

Foto: Karar.com

Anzeigen

-Advertisment -

Most Popular