-1.1 C
Hamburg
Samstag, Januar 16, 2021
Start News Autoren Sanatçı Gökhan Gen'in "Ellerimden Tut" parçası büyük ilgi görüyor

Sanatçı Gökhan Gen’in „Ellerimden Tut“ parçası büyük ilgi görüyor

ALMANYALILAR – Almanya’nın liman kenti Hamburg’da yaşayan besteci, gitarist ve ses sanatçısı Gökhan Gen, Çallı Müzik etiketiyle, „Ellerimden Tut“ isimli pop parçasıyla müzikseverlerin gönlüne taht kurdu.

Küçük yaştan bu tarafa müziğe ilgi duyduğunu belirten sanatçı Gökhan Gen, çok sayıda besteler yaptığını ve gitar çaldığını belirtti. Almanya ile Türkiye arasında mekik dokumakla kalmayıp, Hollanda, İsviçre gibi farklı ülkelerde de müzik yaptığını ve sahne aldığını kaydetti.

Orhan İlimdaroğlu, Yılmaz Şallıel, Emre Kaya, Efgan Seçen, Devrim Kaya, Güler Duman gibi çok sayıda tanınmış şahıslarla çalıştığını belirten sanatçı Gökhan Gen, „En az 15 bestem vardır müzik piyasasında. İyi gitaristimdir, çok sanatçılara eşlik ettim. Müzik oldukça emek isteyen ve sevilen bir sektördür. Benim yazdığım besteler büyük anlamlar taşıyor ama bunu herkes anlayamaz belki. Ama müzik her insanın ihtiyacı ve içinde kendinden bir parça bulmasıdır“ dedi.

Koronavirüs dönemini de iyi değerlendirdiğini belirten sanatçı, „Ellerimden Tut“, „Tuz“, „Aşka Düştüm“, „Vazgeç“, „Bir İhtimal“ adlı tekli single çalışmalarım oldu, müzik ve sözler kendime aittir. Kliplerde çektik ve bazı parçalarım YouTube kanalında dönüyor ve 17 binlere varan beğeniler topladı. Bu beni çok mutlu ediyor. Pandemi dönemini inşallah kısa sürede atlatırız. Normal yaşantımıza döndüğümde yine sahne almaya devam edeceğim. Elbette gelecek müzik etkinlikleri tekliflerine açığım“ şeklinde konuştu.

Emine SONUGÜR / HAMBURG

Anzeigen

-Advertisment -

Most Popular