5.7 C
Hamburg
Samstag, Mai 8, 2021
StartNewsAn­kün­di­gungDisney - "Buz Kraliçesi" müzikali Hamburg'a geliyor

Disney – „Buz Kraliçesi“ müzikali Hamburg’a geliyor

ALMANYALILAR – Oscar ödüllü Broadway hiti „Buz Kraliçesi“ Hamburg’da sahnelenecek. Ağustos 2021’de Disney müzikali „Buz Kraliçesi“ liman kenti Hamburg’da prömiyerini yapacak.

Oscar ödüllü bir Disney filmi müzikal olarak Hamburg’da Stage Theater an der Elbe’de izleyici ile buluşacak. 2021’de Hamburg’un müzikal ortamı Amerika’dan bir hit ile zenginleşecek. „Buz Kraliçesi“, 2018’den beri Broadway’de yayınlanıyor ve büyük bir hit. Ondan önce, iki prenses Elsa ve Anna hakkındaki büyülü hikaye, Disney’in bir animasyon filmi olarak tüm sinema rekorlarını kırdı ve en iyi animasyon filmi dalında iki Oscar ve en iyi film şarkısı ödülünü aldı.

İki kız kardeşin hikayesi, Anna ve Elsa kız kardeşler, Arendelle Krallığı’nın prensesleridir. Kimsenin bilmediği şey, Elsa’nın kar ve buzu yaratabileceği sihirli güçleri vardır. Çocukken oyun oynarken kız kardeşini istemeden güçleriyle yaraladığında, kraliyet ailesi dehşete düşer. Elsa’yı korumak ve becerilerini kontrol etmeyi öğrenmesi ve ona zaman tanımak için kraliyet ailesi kendilerini kaleye kilitlerler.

Arendelle tehlikededir, ebeveynlerinin trajik kaza sonucu ölümünün ardından 21 yaşındaki Elsa kraliçe taç giyecektir. Bununla birlikte, Elsa güçlerini hala kontrol edemez ve Anna’ya ya da başka birine zarar verme korkusuyla yaşar. Bu nedenle, yıllar geçtikçe, bir zamanlar çok yakın olan iki kız kardeş arasında derin bir uçurum açılır. Taç giyme törenindeki bir tartışmada Elsa güçlerinin kontrolünü kaybeder ve karanlık sırrı tüm konukların önünde ortaya çıkar. Panik içinde Arendelle’den kaçar ve istemeden Arendelle’i yok etmekle tehdit eden sonsuz bir kış yaratır. Prenses Anna kız kardeşini bulup Arendelle’i kurtarabilir mi acaba?

İşte bu sorunun cevabını merak edenler gösteri için şimdiden bilet temin edebilirler. Bilet fiyatları 55.90 avro’dan başlıyor.

Emine SONUGÜR / HAMBURG

Fotos: Stage Entertainment

Anzeigen

-Advertisment -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Most Popular