0.7 C
Hamburg
Sonntag, Januar 24, 2021
Start Wirtschaft Branchen Enes ve Ender Sungar kardeşler üç ödül birden aldılar

Enes ve Ender Sungar kardeşler üç ödül birden aldılar

ALMANYALILAR – Almanya’nın Mecklenburg-Vorpommern yakınında Schwerin kentinde EasyJump Trampolinpark GbR Park Konsepti için „Mut in the Self-Employment“ kategorisinde en iyi 2020 Girişimci, Para ve Takdirname Ödülü’nü Enes ve Ender Sungar kardeşler aldı.

Schwerin’de iki yıldır çalışmalarını sürdüren ve bir yıl önce hizmete açtıkları 3 bin 500 metrekare büyüklüğünde, boş zamanları geçirmek amacıyla harika bir park açan Ender ve Enes Sungar kardeşler, korona dolayısıyla iki kez kapatmak zorunda kaldılar. İki kardeş bu güzel fikirlerini hayata geçirmek için zorlu iki yıl çalışmanın muhteşem bir sürprizle sonlanmasına çok sevindiklerini açıkladılar.

Hamburglu iki kardeş, şu anda koronadan dolayı kapalı olduklarını ve içeride değişikler yapmaya devam ettiklerini ifade ettiler. Kardeşler, „Ödül bizim için büyük sürpriz oldu ve böylece yaptığımız işle doğru yolda olduğumuzu gördük. Biz iki yıl önce işimizden dolayı Schwerin’e taşındık. Elbette çalışanlarımız ve masraflarımız oldukça yüksek ama para ödülü de aldık inşallah korona biter biz de tekrar hizmete açarız. Devletin maddi desteği ile yolumuza devam ediyoruz çıktığımız bu yolda pes etmeden devam edeceğiz“ dediler.

Ender ve Enes Sungar kardeşler, „Yörenin en iyi girişimci, para ve takdirname ödülünü aldık. dolayısıyla çok mutluyuz. Bize her zaman destek olan ve eşlik eden ailelerimize teşekkür ederiz. Misafirlerimizi güvende ve rahat hissettiren büyük personelimize teşekkür ederiz. Jüri ve Ostseezeitung’a bu büyük ödül töreninin başlatıcıları sayesinde, ödül töreni Creditreform Mecklenburg-Vorpommern sponsorlarına teşekkür ederiz. En başından beri projeye inanan ‚Raiffeisenbank Lauenburg Elbe eG‘ bankamıza ve diğer tüm yoldaşlarımıza da çok teşekkürler hep birlikte mutlu olalım“ diyerek sevinçlerini paylaştılar.

EasyJump Trampolinpark GbR, Ziegeleiweg 8a, 19057 Schwerin adresinde bulunan boş vakit değerlendirme ve geçirme parkına herkesi beklediklerini belirten Enes ve Ender Sungar kardeşleri, anne Cemile ve baba Lütfü Sungar ilk tebrik edenler oldu ve çocuklarının sevincine ortak olup gurur duydular.

Emine SONUGÜR / SCHWERİN

Anzeigen

-Advertisment -

Most Popular