7.8 C
Hamburg
Donnerstag, April 22, 2021
Start Lifestyle Gesellschaft Kayıp Hilal Ercan'ın üzerinde esrarengiz perde hala aydınlatılamadı

Kayıp Hilal Ercan’ın üzerinde esrarengiz perde hala aydınlatılamadı

ALMANYALILAR – 20 yıl önce Hamburg‘da kaybolan 10 yaşındaki küçük Hilal Ercan‚ın izine bugüne kadar rastlanamadı. Bugün yaşıyorsa 30 yaşında olan Hilal Ercan’ın üzendeki esrarengiz perde yapılan tüm araştırma ve çalışmalara rağmen aydınlatılamadı.

27 Ocak 1999 tarihinde iyi notlar yazan karnesi ile eve dönen 10 yaşındaki Hilal Ercan’ın babası, kızına verdiği cep harçlığıyla kızını ödüllendirmişti. Küçük kız babası Kamil’in verdiği parayla oturdukları evin karşısında bulunan Elbgau Pasajı adlı alışveriş merkezine şeker almaya gitti. O günden beri aradan 20 yıldan fazla süre geçmesine rağmen hâlâ dönmedi. Küçük kızın gidişi o gidiş oldu ve esrarengiz kayboluşu bir türlü bugüne kadar aydınlatılamadı.

Küçük kızın kayboluşunun üzerinden 20 yıl geçmesine rağmen ne dirisine ne de ölüsüne rastlandı. Anne Ayla ve baba Kamil Ercan, acılarının her fırsatta çok derin olduğunu ve kimsenin evlat acısı yaşamaması dileklerinde bulunmuşlardı. Hilal Ercan’ı bulmak için polis, özel komisyon oluşturmuş uzun süre arama yapmasına ve gelen çok sayıda ihbarları tek tek değerlendirmesine rağmen ipucuna rastlayamadı. Ayrıca Hilal Ercan’ın aramaları devam ettiği ve herhangi bir bilgisi olan veya olayı hatırlayanların en yakın polis karakoluna veya polise ihbarda bulunmaları isteniyor.

Emine SONUGÜR / HAMBURG

Anzeigen

-Advertisment -

Most Popular