11.6 C
Hamburg
Freitag, Oktober 30, 2020
Start Kultur Bildung Merhaba Fotoğraf Çekme Sevdalı (12-18 yaş) Gençler

Merhaba Fotoğraf Çekme Sevdalı (12-18 yaş) Gençler

Migrkult Derneği’nin düzenlediği Fotoğraf Atölye’si 3Ekim 2020 Cumartesi günü Alevi Kültür Merkezi’nde başlıyor. (Nobistor 33, 22767 Hamburg)

Atölye ücretsiz olup amacı, gençlere fotoğraf çekimi, açı, ışık, kadraj gibi teknik bilgiler ve uygulamalı çalışma çerçevesinde, fotoğrafın yolculuğunu sevdirmek.

Tatil günlerine denk getirilen atölyenin çok renkli geçeceğini umuyor. Hamburg ve Çevresinde yaşayan, 12-18 yaş gençlerin ve ailelerinin ilgisini bekliyoruz.

Atölye, saat 10.00-16.00 arası yoğun bir çalışmayı içeriyor.

Program: 03 Ekim Cumartesi-04 Ekim Pazar 2020 ( Alevi Kültür Merkezi-yüzyüze eğitim) 05 Ekim Pazartesi ( öğrenci evinde, ev ödevi) 06 Ekim Salı ( dışarıda uygulamalı çekim )
09 Ekim Cuma ( AKM Sertfika ) şeklinde.

Öğrencilerden hiçbir ücret alınmıyor ve yol ücreti- yemek ikramı Migrakult Derneği tarafından sağlanıyor. Atölyeyi nin eğitmenleri Nur Ilıcak ve Onur Post. Supervizör İsmail Kaplan

Başvuru; İsmail Kaplan 0173 70 135 00

Fazdalı bir çalışma olacağına inanıyor ve ilgi duyanları halen bekliyoruz, başvuru için geç kalmadınız bugün de bekliyoruz.

Sevgiyle kalınız.

Oya Pervin Pelit

Anzeigen

-Advertisment -

Most Popular

Endonezya’da yasalaşan istihdam paketine karşı gösteriler sürüyor

Endonezya'nın Bendung kentinde işçilerden ve üniversite öğrencilerinden oluşan yüzlerce protestocu, yasalaşan yeni istihdam düzenlemelerine karşı gösteri düzenledi.

Bundesumweltministerin zeichnet beste Energiescouts des Jahres aus

Svenja Schulze zeichnet beste Energiescouts des Jahres aus Fast 10.000 Energiescouts sorgen für Effizienz und Klimaschutz in Betrieben in Südosteuropa und in Deutschland Sie schaffen Styropor-Verpackungen...

Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

Darüşşafaka Tekfen: 79 - Filou Oostende: 74 Salon: Darüşşafaka Ayhan Şahenk Hakemler: Marius Ciulin (Romanya), Igor Mitrovski (Kuzey Makedonya), Zdravko Rutesic (Karadağ) Darüşşafaka Tekfen: Gillon 1, Berk...

3. Mindestlohnanpassungsverordnung

Mindestlohn steigt Bundeskabinett beschließt Dritte Mindestlohnanpassungsverordnung - Gesetzliche Lohnuntergrenze steigt schrittweise auf 10,45 Euro Das Bundeskabinett hat Mittwoch die Dritte Mindestlohnanpassungsverordnung beschlossen. Damit wird der gesetzliche...