2.2 C
Hamburg
Sonntag, November 29, 2020
Start Sport Fußball TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, kamp yaptığı Bolu'da yeni sezon hazırlıklarını...

TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, kamp yaptığı Bolu’da yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, çalışmaların güzel geçtiğini söyledi.

Bolu’daki hazırlıkların iki etap halinde gerçekleşeceğini belirten Dumlupınar, „Ligin başlama tarihine kadar hazır olup, lige bomba gibi girmek istiyoruz. Tek hedefimiz var; birinci olarak Süper Lig’e çıkmak.“ dedi.

Dumlupınar, takım olarak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecini hiçbir sorun yaşamadan geçirdiklerini dile getirerek, „Önlemlerimizi almaya devam ediyoruz. Sonuçta pandemi şu an var olan bir şey ve bununla yaşamayı öğrendik. Biz yolumuza devam ediyoruz. Bütün çalışmalarımız, ligin ilk günü yüzde 100 hazır olacağımız şekilde devam edecek.“ ifadelerini kullandı.

Hazırlık maçları ve transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Dumlupınar, „Hazırlık maçı programı şu an net belli değil. Bütün takımlardan federasyon tarafından Kovid-19 testi isteniyor. Bunları organize edip birkaç gün içinde maç programımızı netleştireceğiz. Hem aramıza katılacak hem de aramızdan ayrılacak oyuncular olacak. Bu futbolun doğasında var. Şu an için eksiksiz çalışıyoruz.“ değerlendirmesinde bulundu.

Adana Demirspor’un orta saha oyuncusu Aias Aosman ise geçen sezon çok istemelerine rağmen Süper Lig’e çıkmayı kıl payı kaçırdıklarını belirterek, „Süper Lig’e çıkmak için tabii ki çok çalışıyoruz. Her gün ve her dakika çok çalışmaya da devam edeceğiz. Bu sene Süper Lig’e direkt çıkmayı planlıyoruz.“ şeklinde konuştu.

Teknik direktör Cüneyt Dumlupınar yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana koşuyla başlayan Adana ekibi, daha sonra istasyonlarda ısınma hareketleri yaptı.

Adana Demirsporlu futbolcular, dar alan ve kondisyon çalışmalarıyla idmanı tamamladı.

Anzeigen

-Advertisment -

Most Popular

EU vereinbart engere Zusammenarbeit mit Australien

Kommissionspräsidentin Ursula von der Leyen und EU-Ratspräsident Charles Michel haben Donnerstag bei einer Videokonferenz mit dem australischen Premierminister Scott Morrison eine engere Zusammenarbeit zwischen...

29. Kalite Kongresi

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) Genel Müdürü Ece Börü, salgının alışılagelmiş kriz yönetim modellerini devre dışı bıraktığını belirterek, "Ezberlerin bozulduğu ve geçmiş deneyimlerimize bakarak...

Bundesumweltministerium zeichnet zehn Kommunen für vorbildliches Klimaengagement aus

Preisverleihung auf der Kommunalen Klimakonferenz 2020 Die Parlamentarische Staatssekretärin im Bundesumweltministerium, Rita Schwarzelühr-Sutter, zeichnet heute zehn Kommunen als Sieger des bundesweiten Wettbewerbs „Klimaaktive Kommune 2020“...

DenizBank’ta, IBAN bilgisi gerektirmeden 7 gün 24 saat TL transferi dönemi başlıyor

DenizBank, Merkez Bankası’nın 18 Aralık’tan itibaren pilot uygulamasına başlayacağı FAST Sistemi (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) kapsamında, tanımlanacak Kolay Adres bilgileri ile 7 gün...