14.1 C
Hamburg
Dienstag, Mai 11, 2021
StartWirtschaftLuftverkehrTHY uçuş planını açıkladı

THY uçuş planını açıkladı

Türk Hava Yolları (THY) havayolu şirketi, yeni açıkladığı resmî planını yayımladı. Bu açıklamada Türkiye’nin iç hatları mevcut sadece.

 

4 Haziran’da uçuşa başlayan THY, Koronavirüs salgını sebebiyle bir süre gökyüzünden uzakta kaldıklarını belirtirken, Haziran ayının yeniden gökyüzü ile buluşturmanın sevinciyle karşılık veriyorlar. Ayıca ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yapılan titiz çalışmaların da sonucunda daha sağlıklı ve güvenli uçuşlara tekrar kavuştuklarını dile getiren THY, uçuşlarla ilgili bazı planlamalar hakkında şunları da ekliyorlar açıklamalarına:

Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkânları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 20 Haziran 2020’ye kadar alacağınız biletlerinizi 31 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacak başka bir uçuş için değiştirebilir ya da tarihini daha sonra belirlemek üzere biletinizi açığa aldırabilirsiniz.

Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.”

THY, yeni uçuş planında İstanbul Havalimanı çıkışlı ve varışlı olarak 40 şehri kapsayacak bir plan hazırladı.

THY’nin 40 şehri kapsayan uçuş planı ise şöyle;

Ayrıca THY, Siirt’e Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi uçuşlarının 13 Haziran’da gerçekleşeceğini, Şırnak’a da Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günü olan uçuşlar için de 13 Haziran’da gerçekleşeceğini duyurdu.

Turgay Kılıç / 05.06.2020

 

Anzeigen

-Advertisment -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Most Popular