30.9 C
Hamburg
Mittwoch, August 12, 2020
Start Gesundheit “Evde kalamayanları gör”

“Evde kalamayanları gör”

iff-online

Bu yıl 15’incisi COVID-19 koşullarında online olarak düzenlenecek olan Uluslararası İşçi Filmleri Festivali başlıyor

“Evde kalamayanları gör” sloganıyla düzenlenen 15. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali’nin (İFF) gala gösterimi 1 Mayıs Cuma günü, saat 20.00’da festivalin YouTube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

Alican Yücesoy’un sunuculuğunu üstlendiği galaya DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, Mert Fırat ve Ercan Kesal ile yurtdışından yönetmenler konuk olacak. Burcu Yeşilbaş, Kardeş Türküler, Metin-Kemal Kahraman ve Şanışer de şarkılarıyla izleyicilere müzik şöleni yaşatacak. Galada ayrıca, yönetmen Fatih Pınar’ın Kaza Değil Cinayet filmi gösterilecek.

Toplu olarak gösterilecek Otobüs, Sarı Mercedes, Cumartesi Cumartesi ve Umut Üzümleri filmlerinin yönetmeni Tunç Okan ile 2 Mayıs Cumartesi günü saat 17.25’te canlı söyleşi yapılacak. Tunç Okan, Youtube kanalından canlı yayınlanacak söyleşide izleyenlerin sorularını yanıtlayacak.

Cumartesi Cumartesi filminin Türkiye’de daha önce gösterilmeyen Fransa kurgusu da festivalin YouTube kanalı üzerinden izleyicilerle buluşacak.

„Evde kalamayanları gör“ sloganıyla düzenlenecek 15. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali’nin tanıtım filmi yayımlandı

 

15. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali (İFF), koronavirüs salgını günlerinde “Evde kal” çağrılarına rağmen işe gitmek zorunda kalan işçilere ithafen “Evde kalamayanları gör” sloganıyla 1-8 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Evde kalamayan işçilerin çektiği festivalin tanıtım filmi İFF’nin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.

İFF’nin gala gösterimi 1 Mayıs Cuma günü, saat 20.00’da festivalin YouTube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

Gün gün filmlerin gösterim programı için tıklayınız!

index

Festivalde gösterilecek filmler hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız! (Filmler sadece birer kez ve belirtilen saatlerde gösterilecektir.)

***

İFF’yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:

facebook.com/iscifilmlerifestivali

twitter.com/iscifilmfest

instagram.com/iscifilmleri

İFF’nin YouTube kanalına abone olmayı unutmayın: youtube.com/channel/UCNrrRyknHWUfzLxhEplOULQ

Sendika.Org

- Advertisment -

Most Popular

Turkcell Çin Kalkınma Bankası ile 500 milyon Euro tutarında kredi anlaşması imzaladı

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, altyapı yatırımlarının finansmanı amacıyla Aralık 2019’da mutabakatını duyurduğu Çin Kalkınma Bankası kredi paketini imzaladı. 500 milyon Euro tutarında ve...

„Şiirin Can babası: Can Yücel“

Eserleriyle bir döneme damga vuran ve şiirleri dilden dile aktarılan Türk edebiyatının usta ismi Can Yücel, vefatının 21. yılında anılıyor. Eski Milli Eğitim Bakanı, Köy Enstitüleri'nin...

Forscherteams erhalten weitere EU-Förderung für COVID-19-Diagnostika, Behandlungen und Impfstoffe

Die Europäische Kommission wird 23 neue Forschungsprojekte zur Bekämpfung der anhaltenden Coronavirus-Pandemie mit 128 Mio. Euro unterstützen. An 14 der 23 Projekte nehmen 39...

Rus turizm sektöründen „Türkiye bu yıl da yurt dışı tatilinde lider ülke olacak“ açıklaması

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, bu yıl 4,5 ila 5 milyon arasında Rus vatandaşının yurt dışında tatil yapmasını beklediklerini belirterek, "Türkiye’ye...
%d Bloggern gefällt das: