10.5 C
Hamburg
Mittwoch, Mai 12, 2021
StartHomeFerman Hoca’nın Çoraplarının Haklı İsyanı

Ferman Hoca’nın Çoraplarının Haklı İsyanı

Sevgili Çorapdaşlar, Çorapgiller, Delikli Çoraplar, Pamuklu Çoraplar, Penyeli Çoraplar, Anti-Emperyalist Çoraplar, Fenerbahçeli Çoraplar, Apolitik Çoraplar, Sanatsevmez Çoraplar, Yetim Çobanlar, Singel ve daha nice bilmem ne sıfatlı bilimum etiketli çoraplar, sevgili camiamız üyeleri,

bugün sizleri buraya toplamamızdaki ana amaç kapsamlı ve kalıcı bir protesto ediminde bulunup, Ferman hocanın azalmayıp sürekli artan zulmü ve keyfiyetine karşı çıkma gününün geldiğini öncelikle sizlere ve sonra da kamuoyuna beyan etmektir. Biz çorapların da bir hayat hakkı olduğunu bu adam ne zaman görüp anlayacak, bizlerin hakkında da skeçler yazmaya başlayacaktır sizlere sorarım? Kendisine Hobbit muamelesi yapıp çoraba ve ayakkabıya ihtiyacı yokmuş gibi davranmasına daha ne kadar süre sessiz ve sadece seyirci olarak kalacaksınız? Çorap endüstrisindeki yönetcilerimiz uyuyor mu? Devlet nerede, neden bu konuya el atmıyor?

4

Ben elebaşı çorap şefiniz olarak sizleri bu konuda ilkeli ve ısarlı ve sonuç alıcı bir mücadele başlatmaya çağırıyorum. Bu saatten sonra oyununun repliklerini unutmayan ama zırt pırt ocağı, lambayı, anahtarını, cep telefonunu unutan ve bizlere üvey eşya muamelesi yapan Ferman zatı protesto etmek gerekir. Bunun için muhtaç olduğunuz kudret şeritlerinizdeki asil ipliklerdedir. Çorapların önderlik şurasının almış olduğu karar gereği bundan kelli her çorap vatandaşımız yıkanma günlerinde kendisini saklayacak, bunama başlangıcındaki sahibimiz Ferman hocaya hayatı dar edecektir. Yetmez, bunun yanı sıra heyetin almış olduğu bir başka karar gereği her fırsatta kendisiyle saklambaç oynanıp bulunmamak için her çorap tek, çift, solo, abaza demeyip saklambaç oynayacak, bulunmamak, yakalanmamak, o kıllı ve pek de mis gibi kokmayan ayaklara evsahipliği yapmamak için elinden geleni ardına koymayacak, üzerine düşen görevi, üstün bir çaba, bilinç ve gayret ile yerine getirecektir.

İşbu bildirge ve talimname ile siz hemcinslerimizi isyanımızın bu ilk aşamasında topyekün direnişe, Ferman hocayı kızdırıp sinirlerini zayıf düşürmeye, hatta mümkünse oyunlarına çorapsız çıkmaya getirecek kadar onunla aramızda olan yakın ve sıcak ilişkiye fitne ve fesat karıştırmanızı bekliyoruz. Siz çoraplara, feyscilere, Bülent Taş Hoca´ya ve kamu oyuna duyurulur.

Hamburglu Hercinsten Çorapların İsimsiz ama Damgalı ve Yetkili Başkanı

Anzeigen

-Advertisment -spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Most Popular